Thursday, April 9, 2009

hobaaa gençler oturmaya mı geldik
bugün ipodumu evde unuttuğum için yollarda sıkıldım ve "ulan bu avusturlar yolda devamlı kitap okuyolar ben de öyle yapiyim bari" adlı deneyi uyguladım. çıkardım "sanatta psikanaliz" kitabımı, en entel halimle okumaya başladım.

deney sonuçları: 1 katılımcıdan %100ü metroda kitap okuma işlemi esnasında ineceği yeri 4 durak geçtikten sonra farkedip kendini ebesinin şeyi ştrase'de buldu. deney sonrası yapılan incelemelerde deneklerin tümünde mide bulantısı şikayeti tespit edildi.

deney sonuçlarının yorumlanması: hareket halindeki araçta kitap okunmazmış. yolda müzik dinlemek en güzeliymiş. avusturya milleti midesizmiş o yüzden bulantı şikayeti yaşamıyomuş.


unintended beni "skins" adlı ingiliz dizisine sardı. her şey, dün akşam onlardayken beni oturtup çocuğa çizgifilm açar gibi bilgisayardan skins açıp "sen bunu izle ben ders çalışiyim biraz" demesiyle oldu. işte özetle gençler felan var, bunların dejenere ilişkileri ve hayatları var, bi de herkes sevişiyo, kimse oturmaya gelmemiş. dizinin bi özelliği de oyuncuların tanınmamış, öyle gelip oyuncu seçmelerine katılmış olan, sokaktan geçen vatandaş tadında insanlardan oluşması (biri hariç - about a boy filmindeki minik ovlan oynuyo, büyümüş koca piç olmuş bak resimdeki yeşil tişörtlü). çok hasta bi dizi, feci de bağımlılık yapıyo. tavsiye ederim. ama +18 uyandıriyim baya baya her şey var yani. gerçi karakterler 18 olmamış daha ya neyse.

14 comments:

EyLüL Kızı said...

Şey bir maruzatım olacaktı.
Ben 17 yaşındayım ama izleyebilir miyim?
Lütfen?
O_o

i am not your freud said...

izleyebilirsin. 17 de olur. izin verdim :P çok fena sarıyo ama bak uyariyim. izlediklerini gerçek sanıp erol taş'ı döven adam modundayım şu an, izlerken ekrana bağrıyorum.

EyLüL Kızı said...

'herkes sevişiyo, kimse oturmaya gelmemiş'

Kimin eli kimin cebinde arkadaşım?!

i am not your freud said...

aynen öyle çok fena çok :) dawson's creek'e laf ederdik zamanında (bilmiyorum sen yetiştin mi ona :P) bu çok daha ötesi. her türlü manyaklık mevcut. dizinin sloganı sex, drugs & rock'n'roll resmen.

ecella said...

hahaah bikere ben de ayyyynı sartlar altında kalıp aynı deneyi yaptım 20 dklık bi yolda 1 dk kitap okudum, 15 dkk kolonya kokladım..
miden fena bulandı, okuyanlara da artık nası şaşırıyosam bakıyolar acaip acaip.
ne kdr da akrabayız bebeyim, oh yes.

i am not your freud said...

ahahahah

bali bulamadın kolonyaya kaldın di mi seni seni. 404 uhu da olurmuş bak.

peki ya burda metroda kitap okurken hızını alamayıp yürüyen merdivende ve sonrasında yürürken (evet yürürken) kitap okuyan insanlar?? anlıyorum çok kitapcinas insanlarsınız da beyninizi kırıcaksınız. ece buraya gel de onlara beraber bakalım böyle zııınnn zıııınnnn diye gözlerimizden lazer atıcağımıza inanarak bakalım.

voodoo girl said...

ilk olarak ohaaaaaaaaa bebe nası büyümüş lan?!

ikinci olarak o hint fakirinin orda ne işi var onu anlamadım zaten uyum sağlayamamış pek concepte bakışlar falan ehuahe

i am not your freud said...

ahaha o orda abaza pakistanlı genç rolünde. müslüman, bastırılmış cinsellik falan felan.

diziyi izle voodoo çok hastalıklı. ben ilk önce dedim gençlik dizisi ya çekilmez 17 yaş tripleri filan ama çok fena sarıyo. ben böyle dizi görmedim hiç. alenen her şey var

voodoo girl said...

ya lasombra da yazmıştı bu diziyle ilgili de hangi kanalda izlicem onu bilmiyorum?

i am not your freud said...

arkadaşım indirmiş verdi bana bölümleri ben öyle izliyorum. internetten yani.

voodoo girl said...

o zaman biri bana versin o da sensin öööö çünkü bilgisayarım boku yemiş durumda hiçbişe indiremiyorum. artık formattan sonra bakıciiz demektir

i am not your freud said...

tamam sen bi düzelt bilgisayarını buluruz bişi :)

holly golightly said...

porno mu bu konulu mu ona göre seyredek yıhıyıhyıhıyıhıyhı

i am not your freud said...

konulu konulu. seyret çok fantezik yıhyıhyıh