Tuesday, June 8, 2010

kesiyim mi topunuzu?
bankomat kartım gene bozulduğu için uçan kuşa borcum var ama neyse ki yarın para çekebilicem tekrar.

buna rağmen çoğacaip bi haftasonu geçirdim. bi ilan-ı ilişki isteği aldım bi de biriyle tanıştım ama onu söylemem sürpriz çünkü sonra popo gibi kalıyorum. bişi çıkarsa anlatırım. he şu kadarını söyliyim, oyunlu flört halindeyiz ama ben sabırsız bi insanım gelemiyorum çok fazla oyuna. oynamazsan da değere binmiyosun hede hödö. "kesiyim mi topunuzu he kesiyim mi?" diye oyunları bölen insan olmak istiyorum.

ilan-ı ilişki isteği de çok arkadaş bellediğim bi insandan geldi. kibarca reddettim ama gene de olay duygusal boyutlara ve "neyim eksik"lere ulaştı. olmayınca olmuyo dedim ben de. bugün özür diledi beni niye diye darladığı için ve arkadaş kalmak istediğini söyledi. umarım kalırız hakkaten de, çünkü çok sevdiğim bi arkadaşım, çok eğleniyoruz beraber, çok güzel vakit geçiriyoruz. ama o kadar.

pazar sabahı akşamdan kalma olarak kahvaltıda ve öğle yemeğinde sadece bira içmem de ayrı bi acaipti. sonra hava çok güzel diye parka gittik falan. pazatesi günü için olan istatistik ödevimi yapmadım ilk defa. kafam kaldırmadı. allahtan hoca da tahtaya kaldırmadı yoksa fena sıçış olurdu. bu hafta hayatımda bi değişiklik yapıp ödevimi son dakikaya bırakmamayı planlıyorum ama evdeki hesap çarşıya uyar mı bilmiyorum zira deli gibi çalışmam gereken 2 dersim var.

geçtiğimiz haftasonu itibariyle "hiç dev bira fıçısının üstünde dansetmişliğim yok" dersem yalan olur.

he bi de berlin'e gittim ben bi ara, ailesel kavuşmalar yaşandı, "fotoğrafları severim, yazıların ingilizce olmasını sorun etmem" diyenleri şöyle alayım.

jango diye bişi var çok güzel, last fm'deki gibi radyo dinleyebiliyosun ama beleş. hey gidi günler hey, ben sizin yaşınızdayken last.fm de beleşti hiç unutmam. bu jango daha sevimli bi de, arada "şarkıyı beğendin mi? beğenmediysen çok özür dilerim hemen başka bişiy açayım? ne çaliyim ne istersin?" gibisinden şeylerle geliyo. tavsiye ediyorum.

No comments: