Thursday, January 27, 2011

under a blood red sky

evet nası oldu bilmiyorum ama o şurda bahsettiğim arkadaşıma sardırma dönemim sona erdi. tanıdıkça erör yönleri ağır bastı sanırım bi de farkettim ki hiç öyle bi niyet bi durum yok ortada. kendiliğinden geçti yani bi şekilde. blog yazarından şok açıklama: "kalbim boş"!

stajdan da çıktım oh pazartesi son defa gidip çocuklarla vedalaşıcam.

haftaya istanbul'a gidiyorum. gider gitmez kuaföre koşucam zira saçlarım kontrolden çıktı. bi yandan da kaç zamandır görmediğim ailemle ve arkadaşlarımla sevgi yumağı olucam diye seviniyorum.

üç senedir burda yaşıyorum ve galiba okul bitince dönmek istemiyorum ben. ya burda kalmak ya başka bi yere devam etmek istiyorum. iş imkanları el verdiğince tabii de...

doğum günümün yaklaştığı şu günlerde 30'a 3 kala bunalımı yaşıyorum, sevgili tereyağlı tost ekmekleri. 27 yaşına geldim hala iş güç sahibi olamadım, 27 yaşına geldim hala okuyorum vb çeşitli "27 yaşına geldim hala" cümlelerim oldu. buralara gelip uzatmalı eğitim olayına girmeseydim de çok aklımda kalıcaktı, biliyorum. insan naparsa yapsın bişilerden eksik kalıyo duygusu yaşıyo galiba.

satırlarıma burada son verirken büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden ısırırım. cörk diye.

4 comments:

Eliza Doolittle said...

Ondan bi şey olmıycaktı zaten iyi olmuş son kullanma tarihi gelince kendiliğinden yollanan bi hoşlanma olması...
Yeni yaş yeni aşk yeni şans. İşallah!

i am not your freud said...

hehe ne güzel dedin.

deniz @ analytic approach to style said...

boyunca çocuğun olabilirdi olm, utan!

i am not your freud said...

olmasın demiyorum ben de, hobi olarak gene olsun