Monday, August 22, 2011

erörlü yazıları çok seviyorum tek geçiyorum


bunu geçen gün çektimbunu da...Gülüm


bodrum'dan geldim sevgili fesleğenli limonatalarım. klima soğuğunda devamlı darlanıp yelpaze yapan menopoz teyzelerle geçirdiğim 12 saatlik bi otobüs yolculuğundan sonra yeniden istanbul'dayım, kısa bi süreliğine. bu arada nedense zıptak zıptak şarkılara sardım onları dinliyorum devamlı. istanbul'da kaldığım süre içinde devamlı aceleyle ordan oraya koşuşturup özlediğim insanlarla buluşmam gerekiyo, ondan mı acaba?

otobüste "incir reçeli" filmini izlerken tam sonlarında film kesilip ÇOTA diye ışıklar yanmasa ve "değerlimisafirlerimiz30dakikalıkihtiyaçmolasıiçintesislerimizegelmişbulunmaktayız" anonsu başlamasa, ben de o sırada alelacele gözyaşlarımı silmek zorunda kalmasam iyiydi.

lady gaga'nın erkek kılığındaki fotoları youtube'da arka plan olarak karşıma çıkıyo devamlı, onu bi şaapsak? asabım bozuluyo da.

konudan konuya tuğlaların üstüne basan süper mario gibi atladığım şu günlerde, brendan hines gerçeğinin farkında mısınız? kendisini en kısa zamanda "heavy petting" filminde izlemeli ve yiyiştiği kızları kıskanmalıyız. zaten hollywood'da oyuncu olmak varmış oh kimle oynarsan onunla aşk yaşamalar, bi eli toby maguire'da bi eli jensen ackles'da olmalar, birtakım terbiyesizlikler...


edit: fakat brendan hines'ın da irlanda kökenli çıkması?! ben güzele güzel demem güzel ayriş olmayınca.

No comments: