Friday, September 23, 2011

justiiiiiiiiiiiiin sni choq swiormmmmm ;))))))
bu aralar deniz sağolsun, yeni bi hobim var. deniz'in keşfettiği facebook grubu sayesinde hayatıma ışık geldi, artık her şey daha güzel.

14-15 yaşında justin bieber fanı kızların kurduğu "justin bieber hikayeleri" grubu. anlatılmaz yaşanır bi deneyim. oturup justin bieber'la ilgili kimi zaman erotik fan fiction'lar yazıyolar. daha önce hayatlarında herhangi bir yakınlaşma yaşamamış kızların sevişme sahnesi tasvirlerini okumak... offf... bi de bu castin bebesi, dikkatinizi çekerim yani şu resme bakın şu bebe, "tek gecelik bir maceraydı bebeğim, sen ne sanmıştın? hahahaaa" falan diyo. gözünüzün önüne getirin bi. kör oldunuz değil mi? yaaa, yaaaa!

hikayelerde genellikle saçma bi dublaj türkçesi hakim ama yer yer türk motifleri de görülüyo. justin'in sevgilisi olan aşk yaşadığı bi kızın ağzından yazılıyo. kız karakterlerin evlere şenlik isimleri oluyo. ben şahsen baş karakterin adının "nerissa, maisia" gibi böyle götten atmasyonumsu olduğu hikayeleri mi; "daisy", "macy" falan gibi köpek adı gibi olduğu hikayeleri mi; yoksa deniz'in değimiyle "büşra, kübranur, ağlama melis" falan olduğu hikayeleri mi daha çok seviyorum, bilmiyorum. hikayelerden mütemadiyen bi "barbie oynama" tadı alıyorum ve gülmekten krize giriyorum, etrafı falan tekmeliyorum. deniz ve caeromil'le resmen book club yaptık, bi hikayeyi aynı anda okuyup bi yandan yorumlar yapıyoruz.

şimdi bu kadar ballandırdıktan sonra size link vermesem ayıp tabii:bu 3. hikaye hakkındaki nacizane yorumlarımız:

caeromil:

"gülümseyerek ve cebinden çıkarttığı I-pod'unu bana uzattı. Biraz düşündükten sonra bende o bal rengi gözler de tekrar kaybolmak isteyebiliceğimi anladım ve telefon numaramı telefonuna kaydedip hemen oradan ayrıldım.."


JUSTIN KANDIRMIŞLAR SENİ, IPODLA IPHONE AYNI GORUNUYO AMA BİRİ ARAMA YAPMIYO, BENCE İADE ET
:((


i am not your freud:
HAHSHAHAHAHAHAJHSHAHSKSAHDKASJHDKJSHKFS

deniz:

bir de o dublaj türkçesinin yanında arada "gidüyüm" gibi fiill çekimleri kullanıyorlar ya işte o zaman samanlık seyran oluyor.

oha çok fena yemişler castini

hayır koskoca castin bu, geçmiş hikayelerden biliyorsunuz ki tersi pistir

agresif adam


biz de şu anda deniz'le bi castin hikayesi yazıyoruz. yakında blog keyfinde! he eğer "sizin işiniz gücünüz yok mu?" diye soracak olursanız cevabım hazır: VAR AMA VERMEM.


uzuuun uzuuun 500 tane yorum istiorm blog yazıma gençler! yrm yaprsnız deniz'le yazdığımız mhtşm hikayeyi okuyabilirsinizzz ;)))

2 comments:

ekingorgun said...

Ahahahah :D Çoğu kitaplardan çıkma oluyor o cümlelerin :D
Hayır Justin'e de yazık yani şekilden şekile giriyor garibim. Daha kız mı erkek mi belli değil, bir de üstüne maço erkek, nazik erkek, çok aşık insan, çapkın bebe rollerini falan da kaldırmaya çalışıyor :(:(:(

O kızların anaları okusa o yazdıklarını...
Ehehe, yapmanın bir yolu var mıdır ki? :D

i am not your freud said...

ahahah evet ya kadir inanır yapmışlar castini. valla okusalar keşke hohoho